sobota, 5 marca 2016

Poznaj sekrety urody Koreanek z Charlotte Cho

Cześć! :)
Tym razem mamy dla Was napisaną przez Ha Ri recenzję książki Charlotte Cho pt. "Sekrety urody Koreanek". Zapraszamy do czytania. :)

Kiedy tylko dowiedziałam się o tej książce musiałam ją mieć. Tak więc kiedy w końcu do mnie przyszła przeczytałam ją jednym tchem. Jako, że interesuję się tego typu rzeczami, wiele informacji zawartych w książce było mi znanych. Mimo to, bardzo cieszę się, że mogłam zostać jej właścicielką.

Charlotte podzieliła tekst na kilka rozdziałów w których zawarła informacje na temat tego, jak o siebie dbać. Nie były to jednak suche fakty. Zawarła wszystko w historiach z jej pobytu w Korei. Całość dodatkowo uzupełniały obrazki.
Z całą pewnością polecam tę książkę każdemu, kto interesuje się Koreą, jak i osobom które ciekawi pielęgnacja i dbanie o siebie. Książka wprowadza nie tylko w świat urody, ale także przedstawia sposób jej postrzegania przez Koreańczyków. Autorka opisuje w niej także swoje doświadczenia dzięki czemu możemy ją poznać. Uważam, że dzięki temu w jaki sposób napisana jest książka, czyta się ją bardzo dobrze i spodoba się wielu osobom.
A czy Wy czytaliście tę książkę? Dajcie znać czy Wam się spodobała :)

4 komentarze:

 1. Nie czytałam :)
  photoobiektywna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mnie zaciekawiłaś. Może znajdę w tej książce jakąś receptę dla siebie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. chyba dodam tę książkę do listy "do przeczytania". ;) bardzo podoba mi się typ urody, jaki mają Koreanki więc poznanie sekretów ich piękna będzie w sam raz dla mnie :)'
  pozdrawiam
  www.zyciejakpomarancze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń